Webové stránky

Kompletní web balíček zaměřený na plnění cílů tím nejpragmatičtějším způsobem

Komplexní webové stránky zaměřené na výsledky

Zaměřujeme se na kompletní tvorbu webových stránek. Nebavíme se o univerzálním řešení, nýbrž o funkčním webu navrženém na míru vaším potřebám a cílům. K dosažení výsledků se opíráme o silné texty a UX, responzivitu, automatizace, integrace, SEO a další… zkrátka a dobře funkce na míru šité vaším business potřebám, které dosahují měřitelné výsledky.

Vyřešte své problémy díky propracovanému webu

Zaměřeno na výsledky

Před samotným začátkem spolupráce klademe klientům mnoho dotazů, dokud si nejsme plně jisti pochopením problematiky. Pouze poté jsme totiž schopni doručit ty nejlepší výsledky.

Praktičnost

Klademe důraz na praktický a realistický přístup k celé tvorbě webů, který se opírá o vyřešení vašich problémů tou optimální cestou, bez plýtvání zdrojů na nepotřebné funkcionality.

Komplexita

Web řešení na míru, které se opírá o vaše specifické potřeby. Typicky obsahuje kompletní vývoj webu, analytiku, email integrace, automatizace, SEO, tvorbu textů, a mnohé další.

Díky čemu dosahují naše weby skvělých výsledků

Aby webové stránky fungovali skvěle, musí se skloubit hned několik aspektů dohromady. POUZE díky tomu může být web tou správnou oporou vašeho businessu v online prostředí. Představte si vyladěný a automatizovaný systém, do kterého stačí poslat zákazníky připravené plnit vaše konverze. Přesně takto vypadají webové stránky kterů v Outgrow budujeme.

Neodolatelná CTA nabídka

Slabá CTA (výzva k akci) nabídka je hlavním důvodem nízkých konverzí. Pomůžeme vám vytvořit neodolatelnou nabídku, která bude pro vaše zákazníky atraktivní a budou ji plně využívat.

Silné prodejní texty

Na základě detailního porozumění vašeho businessu, potřeb a cílové skupině pro vás vytvoříme prodejní texty, které efektivně a výstižně předají zákazníkům tu správnou emoci pro vykonání cílené akce.

Dokonalé rozložení a UX

Je důležité zákazníky webem vést správně, postupně odbourávat jejich obavy a vyzdvihnout podstatné informace. Pouze detailní porozumnění zákazníka v kombinaci se skvělými texty může doručit požadované a měřitelné cíle.

SEO a analýza

Organický růst a návštěvnost „zdarma“ jsou cíly každého podnikatele. Tyto cíle mohou být však naplněny pouze tehdy, když jsou opřený o daty podložený plán. Váš nový web proto od základu vytvoříme na silných a škálovatelných základech.

Automatizace

Je třeba se zákazníky komunikovat během celé jejich cesty prodejním procesem, to však bere dost času, proto je dobré jednotlivé kroky automatizovat a navíc tím limitovat chybovost a zrychlovat celý proces. Pomůžeme vám s automatizací sběru dar, CRM procesů, emailových kampaní, recenzí, a mnohé další.

Komplexní webové stránky zaměřené na výsledky

Náš webový balíček jde daleko nad rámec samotné tvorby webu, jedná se totiž o set služeb, které v online podnikání skutečně potřebujete a které web dobře doplňují a pomáhají maximalizovat výsledky.

Detailní porozumnění vašeho podnikání a cílů pro doručení co nejlepších výsledků
Před samotnou tvorbou webu je zásadní porozumnět úloze webových stránek ve vašem podnikání. Právě proto se potřebujeme každému projektu dostat pod kůži a pochopit vaše business cíle, procesy, nabídku, postavení na trhu a celkově nasát potřeby zákazníků. Na základě těchto informací poté navrhneme řešení, které vede ke stanoveným cílům.
Struktura webu a jedinečný vzhled - Zaujměte zákazníky k vykonání AKCE
Vaše cíle už známe, teď je potřeba vytvořit funkční strukturu webu a originální design, který zaujme a přirozeně povede návštěvníky k požadované akci. Při tvorbě vzhledu můžeme pracovat s existujícím brandem, či vše vytvořit od základu. Vždy pracujeme s několika jedinečnými vizuálními koncepty a na základě vaší zpětné vazby dotáhneme ten nejlepší k dokonalosti.
Tvorba webu a pravidelný update. O vše se postaráme
Po schválení designu se pustíme do samotného vývoje webu. Celý proces je z vaší strany bezstarostný, vše je předem důkladně naplánovano a v rámci týdenních reportů vás jen budeme informovat o pokroku a připadných požadavcích, těch už je ale v této fázi jen minimum.
Spuštění webu a jeho integrace do vašeho systému a procesů
Po dokončení všech prací vaše webové stránky propojíme s potřebnými nástroje a postaráme se o jejich hladké spuštění. Součástí je také vysvětlení role nového webu a jak s ním co nejlépe v rámci marketingu pracovat.

A co dál? Pokud chcete z onlinu každým měsícem těžit maximum a dělat efektivní marketing, máme pro vás náš unikátní Outgrow package - řešení postavené na míru vašemu růstu.

Ukázky našich prací

Zkušenosti a výsledky spolupráce s námi

Tým Outgrow byl zodpovědný za vývoj webu pro můj nový podnik. Také mi vytvořili novou značku, logo a další vizuály pro můj podnik. Komunikace s týmem byla skvělá, všechno bylo včas a jejich postřehy týkající se návrhu webu byly obzvláště užitečné. Mohu jen doporučit Outgrow každému, kdo hledá na míru webové řešení.

Dagmar Klimentová

Zakladatelka firmy Dagmar Klimentová

Outgrow dodal video včas a za rozumnou cenu. Tým byl flexibilní co se týče našich potřeb, otázek a požadavků. Efektivně komunikovali prostřednictvím virtuálních schůzek a e-mailů. Celkově Outgrow vytvořil kvalitní video za rozumnou cenu. Vřele bych doporučil Outgrow každému!

Rylan Evans

CEO Sports Simple Stats

Opravdu si vážím auditu, který jste pro mě provedli. V Outgrow mi poradili, jaké úpravy potřebuji na mém webu provést, a také jak mohu zlepšit UX!

Boris Manchev

Zakladatel 1percentbetterdaily

Spolupráce s Outgrow byla pro náš malý podnik opravdu cennou zkušeností. Nejenže pro nás vytvořili moderní a profesionální web, ale také nám pomohli vytvořit praktickýmarketingový plán. Velmi si ceníme jejich práce na optimalizaci SEO, díky které se náš web dostává na přední pozice ve výsledcích vyhledávání. Jsme velmi vděční za jejich odbornost a profesionální přístup. Děkujeme!

Lukáš Svoboda

Zakladatel Soundeventdetector

Ondřej a jeho tým v Outgrow byli při spolupráci s týmem Markd Global mimořádně profesionální a vstřícní. Spolupracují s vámi na vytvoření animovaných videí, která jasně komunikují vaši zprávu s publikem. Jejich proces je perfektně vyladěn, aby zajistili skvělý výsledek v co nejkratším čase.

Sibon Schouten

Marketingová ředitelka Markd Global

Outgrow se zaměřil na porozumění mého problému a nakonec dodal skvělý výsledek včas. Práce s týmem byla skvělá, protože kladli mnoho otázek, aby plně pochopili mé požadavky. Navíc jejich nacenění a přátelský přístup byly vynikající.

Jennifer Eby

CEO Parachute Consulting

Wow! Když jsem řekla ano bezplatnému auditu, myslela jsem, že dostanu nějaké základní marketingové rady, které jsem už mnohokrát slyšela, a i když tam něco takového bylo, detaily které jsem získala byly mnohem víc, než jsem očekávala. Získala jsem skutečné, prakticke kroky, které mohu okamžitě udělat pro zlepšení mého webu. Mockrát děkuji!

Kelle Sparta

CEO Kelle Sparta Enterprises

My v UB Infrastructure jsme měli jen poloviční představu o tom, co chceme, ale Outgrow vzal naší myšlenku a rozvinul ji v jasnou vizi a identitu. Silně bych doporučil každému, aby využil služby Outgrow, a nemohu jim dostatečně poděkovat za to, co pro nás udělali. Byli vždy připraveni nás podpořit a poradit, byli BRILANTNÍ.

Ross Chipperfield

Ředitel UBI

Chtěl bych Vám a vašemu týmu poděkovat za bezplatný audit našeho webu. Získané poznatky byly velmi užitečné a v současné době implementujeme řadu doporučení.

Tuto službu bych doporučil každému, kdo nemá agenturu spravující svůj web, aby se ujistil, že z webovek má výsledky.

Alex Kay

CEO Seapoint Business Solutions LLC

Vývoj našeho firemního webu probíhal interně, takže získat bezplatný audit našeho webu bylo velmi poučné. Přístup, který byl použit při auditu a doporučeních nám rozhodně poskytl cenné náhledy na to, jak můžeme zlepšit naši online přítomnos vůči našim potenciálním a stávajícím klientům. Doporučil bych využít této nabídky, zejména pro získání přehledu o tom, jak vaše společnost prezentuje své nabídky.

Barrington D'Monte

Zakladatel Barrington Management Consulting

Jste připraveni získat web který skutečně generuje peníze?

Stačí se nám ozvat, přiložit pár informací o vašem businessu, a dodat jaké hlavní cíle od webu očekáváte. Obratem se vám ozveme a poradíme jak se dostat k výsledkům.

Stay In Touch

Be the first to know about new arrivals and promotions