Optimalizace pro vyhledávače

Pokročilé SEO strategie k doručení rychlých výsledků a zvyšování viditelnosti

Smysluplný organický růst díky seo optimalizaci

Získávat nové zákazníky z přirozeného vyhledávání je cílem mnoha firem. Mít kvalitní SEO je dlouhodobý proces, vyplatí se však do něj investovat. Nebudeme vám slibovat raketové výsledky co se projeví ihned po optimalizaci, takto SEO nefunguje. Co vám místo toho můžeme slíbit je rozumná a reálná strategie, stanovení číselných cílů, jejich plnění a transparentnost.

SEO optimalizovaný web

Analýza

Strategie a optimalizace

Reporting a vylepšování

SEO optimalizovaný web

Vaše SEO začíná u webových stránek, protože je třeba aby byly správně nastavené a vyhledávače s nimi mohly dobře pracovat. Je třeba mít dobrou strukturu webu, odesílat správné údaje o jednotlivých stránkách, být dobře dostupné, prolinkované apod. Všechny tyto aspekty lze klasifikovat jako Technické SEO.

Budeme potřebovat přístup k vašemu webu, abychom se mohli ujistit že je vše v pořádku a případné chyby napravit. A postaráme se, aby to tak zůstalo i do budoucna!

Hlavní SEO služby které nabízíme

Analýza klíčových slov

Mít jasnou vizi o tom jakým směrem se v SEO vydat je skoro nutností. Nechcete se přeci vydat špatným směrem který vás bude stát zbytečně mnoho času a peněz. Nechte si vytvořit obsáhlou analýzu klíčových slov, případně dalších SEO ukazatelů, a vydejte se tou optimální cestou. Součástí analýzy jsou i výstupy a doporučení jak pokračovat.

Interaktivní report a výsledky analýzy, kterou od nás obdržíte, doplníme i o srozumitelný komentář. V reportu si rychle najdete co potřebujete, můžete jej sdílet s vašimi kolegy, využít pro business plán apod.

Více informací

Analýza konkurence

O vaší konkurenci a její působení v onlinu dokážeme získat spoustu dat, ty pak lze optimálně využít pro sestavení vaší SEO strategie. Je až k nevíře kolik toho dokážeme zjistit, proč se tedy vydávat sami složitou cestou, když dokážeme zjistit co funguje, co nikoli, a poté to využít ve váš prospěch?

Co se týká data a informací které dokážeme zjistit, jedná se o klíčová slova, která konkurence používá, jak se jim daří v jednotlivých zemích, jaké landing pages používají, na jakých webech mají zpětné odkazy, jak funguje jejich struktura webu a jednotlivé podstránky, jak se jim daří na sociálních sítích a včetně výkonnosti jednotlivých příspěvků, jaké placené reklamy používají a používali v historii, jak jsou strukturovány a kdo jsou jejich konkurenti.

Na základě zjištěných dat připravíme tu nejpraktičtější SEO strategii pro vaši firmu, ze které můžete těžit dlouhé roky. 

Více informací

Analýza odkazů

Zpětné odkazy a linkbuilding celkově jsou nedílnou součástí správného SEO. Silné portfolio zpětných odkazů totiž nejen že dostává nové návštěvníky na váš web, ale zároveň zvyšujet relevanci vaší domény a SEO celkově.

 V rámci analýzy zpětných odkazů získáte přehled aktuálních domén a zpětných odkazů co máte vybudované, jejich kvalitu i potenciál. Obdržíte také seznam relevantních webů, na které je dobré se s vaším zpětným odkazem dostat. Tyto weby roztřídíme a vysvětlíme vám, jak se co nejefektivněji na tyto weby dostat.

Dokážeme se poměrně dobře inspirovat i od vaší konkurence, dokážeme scanovat jejich portfolio zpětných odkazů, porovnávat ho a na základě relevance určit ideální weby i pro vaší firmu. 

Více informací

Technické SEO

Pokud není váš web správně technicky nastaven a neposílá vyhledávačům potřebná data, všechno vaše SEO úsilí přichází vniveč. Proto je důležité technické stránce webu věnovat pozornost. Rádi vám s tím poradíme.

Podle potřeby upravíme strukturu vašeho webu, postaráme se aby posílal ty správné informace vyhledávačům, měl vyplněné potřebné meta informace, vylepšíme celkové „prolinkování“ webu, odhalíme a upravíme duplicitní obsah… Před začátkem vám pošleme seznam všech chyb a poté seznam toho, co jsme napravili, můžete se od toho tedy do budoucna odpíchnout.

Více informací

Obsahový audit

Obsah vašich webových stránek je stěžejním faktorem v SEO, ve finále je to totiž ta část, na které vaším zákazníkům nejvíce záleží a vyhledávače to dobře ví. Proto se na váš web podíváme a doporučíme vám jak obsah vylepšit jak ze SEO, tak i z obsahové stránky. Povíme vám také jak s obsahem pracovat do budoucna a jak nad ním přemýšlet. V neposlední řadě také optimalizujeme existující obsah, aby mohl využít svůj plný potenciál.

Více informací

On-page SEO

On-page SEO v podstatě zahrnuje většinu SEO aspektů, spoustu z nich je součástí naších ostatních SEO služeb. SEO si lze představit jako set mnoha oblastní, které chcete mít co nejlepší aby mohli zaujmout jak vyhledávače, tak vaše zákazníky. Právě komplexnost je důležitá a tak se na to i my díváme, proto zohledníme všechny aspekty a zaměříme se na ty, co pro vás dávají ten největší smysl.

Před začátkem naší potenciální spolupráce připravíme strategii, ta se obvykle skládá právě z On-page SEO optimalizace. Společně to projdeme a stanovíme si cíle a KPIs (hlavní hodnoty co budeme měřit). Právě tyto hodnoty vám také budeme reportovat.

Více informací

Získejte seo audit vašeho webu zdarma + Analýzu vašich 3 konkurentů

Nejpraktičtější SEO audit

Nechte si své webové stránky zkontrolovat profesionály, výsledky vám pošleme přímo na váš email. Jde nám hlavně o praktičnost, váš web si projdeme včetně testů v našich SEO nástrojích, poté vám zašleme video, kde potřebná data projdeme a vysvětlíme čemu a proč primárně věnovat pozornost a jak opravit případné problémy. Současně s videem vám také zašleme SEO analýzu vašich 3 hlavních konkurentů. Je to zdarma!

Požádat o SEO služby

Mějte své SEO vyřešené jednou provždy, dejte nám prosím trochu kontextu a my vám poradíme, jak by mohlo vaše SEO fungovat a jaké výsledky můžete očekávat.

Stay In Touch

Be the first to know about new arrivals and promotions