Kontaktujte nás

Spojte se s námi

Jste jen jeden krok od získaní cenných rad a doporučení včetně dalšího postupu co můžete následovat pro růst vaší značky online. Napište nám nebo si rovnou zarezervujte konzultaci zdarma a obratem se s vámi spojíme.

Globalduck s.r.o.
Vojtěšská 211/6, 110 00, Praha
IČ: 09567364
DIČ: CZ09567364
Spisová značka: C 338261 vedená
u Městského soudu v Praze

Globalduck s.r.o.
Vojtěšská 211/6, 110 00, Praha
IČ: 09567364
DIČ: CZ09567364
Spisová značka: C 338261 vedená
u Městského soudu v Praze

Zkušenosti a výsledky spolupráce s námi

Byla to skvělá zkušenost pracovat s týmem Outgrow na našem webu. Strategické myšlení při vytváření struktury webu, proces designu, integrace na poslední chvíli a celkový zážitek z práce s nimi dělá z Outgrow skvělého partnera. Bez váhání doporučuji Outgrow našim klientům.

Lalitha Ravi

CEO OutSmart

Chtěl bych Vám a vašemu týmu poděkovat za bezplatný audit našeho webu. Získané poznatky byly velmi užitečné a v současné době implementujeme řadu doporučení.

Tuto službu bych doporučil každému, kdo nemá agenturu spravující svůj web, aby se ujistil, že z webovek má výsledky.

Alex Kay

CEO Seapoint Business Solutions LLC

Outgrow se zaměřil na porozumění mého problému a nakonec dodal skvělý výsledek včas. Práce s týmem byla skvělá, protože kladli mnoho otázek, aby plně pochopili mé požadavky. Navíc jejich nacenění a přátelský přístup byly vynikající.

Jennifer Eby

CEO Parachute Consulting

Spolupráce s Outgrow byla pro náš malý podnik opravdu cennou zkušeností. Nejenže pro nás vytvořili moderní a profesionální web, ale také nám pomohli vytvořit praktickýmarketingový plán. Velmi si ceníme jejich práce na optimalizaci SEO, díky které se náš web dostává na přední pozice ve výsledcích vyhledávání. Jsme velmi vděční za jejich odbornost a profesionální přístup. Děkujeme!

Lukáš Svoboda

Zakladatel Soundeventdetector

Ondřej a jeho tým jsou velmi profesionální a přátelští. Obdrželi jsme video audit s nápady na zlepšení UX na našem webu. Děkuji za váš čas a zpětnou vazbu!

Maria Usaga

Marketingová manažerka v UrukPM

Outgrow delivered a high-quality, engaging video, which received positive feedback from the target audience. The team impressed us with their eagerness to go the extra mile to ensure our satisfaction and their out-of-the-box ideas that enhanced and brought our vision to life.

Outgrow vytvořil velice kvalitní video, které bylo atraktivní a obdrželo pozitivní zpětnou vazbu od cílového publika. Tým nás ohromil svou ochotou jít nad rámec běžného úsilí, aby zajistil naši spokojenost, a jejich originálními nápady, které vylepšily a oživily naši vizi.

Ross Chipperfield

Ředitel UBI

Outgrow měl za úkol vytvořit 30 sekundové marketingové video pro náš nový produkt. Úkol zvládli na výbornou a dodali video vysoké kvality, které bylo přímočaré, vizuálně přitažlivé a hotové rychle. Byl jsem ohromen kvalitou videa a komunikací.

Javier Montoya

Zakladatel Vibras

Tým Outgrow byl zodpovědný za vývoj webu pro můj nový podnik. Také mi vytvořili novou značku, logo a další vizuály pro můj podnik. Komunikace s týmem byla skvělá, všechno bylo včas a jejich postřehy týkající se návrhu webu byly obzvláště užitečné. Mohu jen doporučit Outgrow každému, kdo hledá na míru webové řešení.

Dagmar Klimentová

Zakladatelka firmy Dagmar Klimentová

Jsem nesmírně vděčný za spolupráci s Outgrow. Jejich zákaznický přístup byl pro mě vždy nejdůležitějším faktorem při výběru dodavatele. Ondřej a jeho tým v Outgrow rychle reagují a snaží se jakékoliv problémy řešit co nejrychleji. Nikdy jsem netušil, že dnes ještě existují firmy jako tato. Nyní svěřuji vše Outgrow a jsem si jistý, že se o můj web a vše související postarají s péčí.

Peter Ježko

CEO Stěhování Blanka

Video bude středem naší marketingové kampaně. Outgrow rychle odpovídal na moje dotazy a byl otevřený zpětné vazbě. Vynikla jejich kreativita, efektivní komunikace a opravdový zájem o úspěch klienta.

Karen Gilhooly

Zakladatelka True North Collaboration

Můžeme vám pomoci ještě více... a zdarma!

Konzultace zdarma

Nezávazně se pobavíme o vašem webu a možnostech jak jej vylepšit pro maximalizaci výsledků. Někdo z našich specialistů se s vámi spojí, konzultací se však nezavazujete k našim službám.

Audit webu zdarma

Podíváme se důkladně na vaše webové stránky a koukneme co by bylo dobré zlepšit a proč určité části nefungují podle vašeho očekávání. Audit do 3 pracovních dní se zaměřením na vaše cíle.

Stay In Touch

Be the first to know about new arrivals and promotions