E-shop na míru

5.0 průměrné hodnocení

Prodejní weby

Originální e-shop na míru zaměřený na objednávky

Jsme připraveni vám otevřít dveře do online prodeje díky optimalizovanému e-shopu na míru. Moderní a funkční design zajistí, že se budou moci zákazníci lehce e-shopem pohybovat, dostat se k produktům a jednoduše si je objednat. Strukturu e-shopu a systém zobrazení produktů nastavíme co nejefektivněji pro zvýšení prodejů. Součástí je samozřejmě zaškolení jak na správu objednávek, nemusíte se však ničeho bát.

E-shop na míru pro vaše potřeby, prodej je u nás na prvním místě

Zaměření na prodeje

U každého e-shopu se snažíme co nejlépe vžít do role zákazníka, pro kterého e-shop tvoříme, aby našel zboží co hledá a mohl si jej lehce zakoupit.

Design e-shopu tvoříme na míru, aby mohl co nejefektivněji plnit vaše požadavky. Vycházíme i z analýz, které pro váš konkrétní e-shop rádi vytvoříme.

Funkční správa objednávek

E-shopy tvoříme v systému WooCommerce, který disponuje přívětivým uživatelským rozhraním a správou objednávek, v rámci naší spolupráce vám samozřejmě vše ukážeme a vysvětlíme, jak s objednávkami pracovat.

WooCommerce systém má celou řadu užitečných a pokročilých funkcí, takže se nemusíte bát absence některé z funkcionalit. Případně dovytvoříme další potřebné moduly pro váš e-shop.

Napojení plateb a dopravců

Dejte vašim zákazníkům možnost volby, napojíme pro vás různé platební možnosti i dopravce, takže si každý zákazník vašeho e-shopu bude moci vybrat vyhovující možnost.

Zároveň napojíme na objednávkový proces automatické emaily, takže budou zákazníci informováni o stavu objednávky, pošleme jim případnou fakturu apod. Proces nastavíme na míru vašim potřebám.

Doplňkové služby

Pomůžeme vám se všemi souvisejícími věcmi k vašemu e-shopu, díky tomu můžeme zvyšovat prodeje a šetřit váš čas.

  • Automatizace – automatizujeme různé objednávkové procesy a informace dostaneme do vašich systémů
  • Email marketing – posílejte svým zákazníkům personalizované emaily a zvyšujte dosah svých produktů a prodeje
  • SEO – analýza klíčových slov, on-page seo, analýza konkurence, monitoring a reporting

Prodávejte online bez omezení

Jednoduché e-shopy

Chcete prodávat online, ale nechcete utrácet za drahé řešení? Za dostupnou cenu pro Vás vytvoříme moderní e-shop na míru, se všemi potřebnými nástroji do začátku vašeho online podnikání.

Jednuduchý e-shop

Rádi vám e-shop vytvoříme. Kontaktujte nás a domluvíme se na detailech naší spolupráce.

Chci e-shop

Pokročilé e-shopy

Prodávejte bez limitací, neomezené množství produktů v libovolných variacích. Napojíme systém recenzí, automatické emaily, různé dopravce, email marketing a další super vychytávky.

Pokročilý e-shop

Získejte nadupaný e-shop se všemi potřebnými funkcemi a super designem, napište nám a rádi poradíme.

Chci e-shop

Nabízejte své služby online

Oslovte svými službami nové klienty, zájemci si je budou moci rovnou zakoupit online, nakonfigurovat možnost vaší služby, případně rovnou zarezervovat termín.

Nabízejte online

Nabízejte své služby bez omezení, nezávazně se s námi spojte a my vám rádi poradíme ten nejlepší způsob jak na to.

Chci prodávat online

Hlavní výhody našich e-shopů

Informace o produktech

Informujte zákazníky vašeho e-shopu co nejlépe o jednotlivých produktech. Interaktivně propojíme s galerií, recenzemi, parametry, možnostmi dopravy apod. Vždy je možné si zvolit jednotlivou variantu produktu a vidět přesnou cenu. Zároveň nastavíme systém podobných produktů, aby e-shop zákazníky vedl k dalším nákupům užitečných položek.

Vice informací

WooCommerce systém

E-shopy tvoříme v prodejním systému WooCommerce, který je k dispozici pro WordPress weby. Systém disponuje širokou škálou nastavení, ničeho se však nebojte, o to se postaráme. V rámci spolupráce vám vysvětlíme jak spravovat objednávky, managovat klienty, jak posílat dodatečné emaily i jak si data exportovat. Po celou dobu naší spolupráce jsem vám zdarma k dispozici pro veškerou asistenci.

Vice informací

Zaměření na prodeje

Na vašich prodejích nám záleží, proto často před začátkem samotné spolupráce tvoříme dílčí analýzy, abychom mohli vytvořit funkční strukturu a web co nejlépe optimalizovat. Design e-shopu tvoříme se zaměřením na pohyby zákazníka a provedení nákupu vašich produktů.

Vice informací

Intuitivní objednávky

Nákupní košík, doručovací adresa, vysvětlení a volba dopravy, platební možnosti, děkovací stránka, potvrzení do mailu apod. Provedeme zákazníka intuitivně celým objednávacím procesem a dodáme mu potřebné informace, abychom minimalizovali míru neodeslaných objednávek. 

Vice informací

Emaily a automatizace

E-shop propojíme chytře s automatizovanými emaily, informujícími zákazníky o stavu objednávky. V rámci email marketingu pro vás rádi nastavíme email kampaně pro specifické skupiny vašich zákazníků a ukážeme jim ty top produkty, které by je mohli zajímat. Umíme ale automatizovat celou řadu procesů a propojit je přímo s vašimi oblíbenými nástroji a systémy.

Vice informací

Integrace dopravců

Propojíme potřebné dopravce a nastavíme různé možnosti a ceny dopravy. Další země mimo Českou republiku nejsou problém, nastavíme specifické způsoby a ceny dopravy pro jednotlivé státy zvlášť. Šetřete čas a peníze. 

Vice informací

Máte zájem o nový e-shop na míru?

Neváhejte nás nezávazně kontaktovat, probereme vaše dotazy a navrhneme ideální řešení. Nejste si jisti? Nabízíme i Konzultace zdarma!

Stay In Touch

Be the first to know about new arrivals and promotions